Tradicionalni zimski malonogometni turnir – limači i zagići

Petak, 07. Veljača 2014 / Objavljeno u kategoriji Sportski događaji
Tradicionalni zimski malonogometni turnir - limaci i zagici 15

Prvi tradicionalni turnir “NK Lučko” za limače i zagiće održan je u razdoblju od 11. do 25. siječnja u sportskoj dvorani SC Lučko. Na prvenstvu je sudjelovalo 345 dječaka, a odigrane su 64 utakmice. Ukupno je postignuto 439 zgoditaka, a u listu strijelaca se upisalo 137 igrača.

Natjecanje je održano u četiri dobne kategorije:

  • stariji limači (rođeni 2003.)
  • mlađi limači (rođeni 2004.)
  • stariji zagići (rođeni 2005.)
  • mlađi zagići (rođeni 2006.)

U svakoj kategoriji natjecalo se osam momčadi podijeljenih u dvije skupine, svaka sa po četiri tima. Nakon skupina razigravalo se za plasman na sljedeći način:

  • za 7. mjesto 4A – 4B
  • za 5. mjesto 3A – 2B
  • za 3. mjesto 2A – 2B
  • za 1. mjesto 1A – 1B

Najboljim momčadima i pojedincima nagrade su uručili: Zorislav Srebrić, direktor svih reprezentacija HNS-a; Goran Lacković, instruktor ZNS-a; Vinko Marinović, predsjednik NK Lučko; Pero Plahutar, vlasnik sportskog centra Lučko; Jurica Čabraja, voditelj škole nogometa NK Lokomotiva; Silvijo Čabraja, voditelj škole nogometa NK Lučko; Ivica Landeka, voditelj škole nogometa NK Sesvete; Stjepan Havelka, voditelj škole nogometa NK Sesvetski Kraljevec; Krunoslav Hendija, seniorski igrač NK Lučko; Domagoj Abramović, seniorski igrač NK Lučko i Mladen Pelajić, seniorski igrač NK Lučko.

Na turniru su sudili: Ivan Vučković, Goran Pečarić, Dejan Vuković, Nikola Pavlović, Nikola Balen, Dario Kolarević, Mile Varivoda i Ivan Engel.

Voditelj natjecanja je bio Silvijo Čabraja a u provedbi uz njega sudjelovali su i Velimir Čarapina, Sandro Žufić, Stevo Kosanović, Oliver Kontić, Ivan Milas, Josip Kautero, Džemal Adilji, Ivan Mihaljević, Ivan Perić i Filip Perić.

REZULTATI

Utakmica za 1. mjesto
NK LOKOMOTIVA – NK PONIKVE 3:2

Utakmica za 3. mjesto
NK SESVETE – NK H.DRAGOVOLJAC 4:1

Utakmica za 5. mjesto
NK SAVA Strmec – NK LUČKO I 0:5

Utakmica za 7. mjesto
NK LUČKO II – NK BREZOVICA 0:2

Utakmica za 1. mjesto
NK ŠPANSKO – NK PONIKVE 4:0

Utakmica za 3. mjesto
NK LOKOMOTIVA – NK TEKSTILAC RAVNICE 5:1

Utakmica za 5. mjesto
NK BREZOVICA – NK LUČKO 1:0

Utakmica za 7. mjesto
NK SESV. KRALJEVEC – OŠ DINAMO 1:2

Utakmica za 1. mjesto
NK PONIKVE – NK LOKOMOTIVA 2:1

Utakmica za 3. mjesto
NK ŠPANSKO – NK SESVETE 1:4

Utakmica za 5. mjesto
NK LUČKO – NK H. DRAGOVOLJAC 0:0 (0:2 7m)

Utakmica za 7. mjesto
NK BREZOVICA – OŠ DINAMO 1:0

Utakmica za 1. mjesto
NK LOKOMOTIVA – NK PONIKVE 1:3

Utakmica za 3. mjesto
NK LUČKO – NK JARUN 3:0

Utakmica za 5. mjesto
NK MLADOST Buzin – NK ŠPANSKO 0:1

Utakmica za 7. mjesto
NK TEKSTILAC RAVNICE – NK SESV. KRALJEVEC 1:2

POREDAK MOMČADI I NAJBOLJI POJEDINCI

  1. NK LOKOMOTIVA
  2. NK PONIKVE
  3. NK SESVETE
  4. NK HRVATSKI DRAGOVOLJAC
  5. NK LUČKO I
  6. NK SAVA Strmec
  7. NK BREZOVICA
  8. NK LUČKO II

NAJBOLJI IGRAČ: MARKO ROVIŠAN (NK LOKOMOTIVA)

NAJBOLJI STRIJELAC: MARKO KLIČEK (NK PONIKVE)

NAJBOLJI VRATAR: LUKA VRGOČ (NK LUČKO II)

  1. NK ŠPANSKO
  2. NK PONIKVE
  3. NK LOKOMOTIVA
  4. NK TEKSTILAC RAVNICE
  5. NK BREZOVICA
  6. NK LUČKO
  7. OTVORENA ŠKOLA DINAMO
  8. NK SESVETSKI KRALJEVEC

NAJBOLJI IGRAČ: SVEN PINTARIĆ (NK ŠPANSKO)

NAJBOLJI STRIJELAC: TIN PAIĆ-KARAGA (NK PONIKVE)

NAJBOLJI VRATAR: JOSIP KRNANŽEVIĆ (NK ŠPANSKO)

  1. NK PONIKVE
  2. NK LOKOMOTIVA
  3. NK SESVETE
  4. NK ŠPANSKO
  5. NK HRVASTKI DRAGOVOLJAC
  6. NK LUČKO
  7. NK BREZOVICA
  8. OTVORENA ŠKOLA DINAMO

NAJBOLJI IGRAČ: BRANIMIR GLASNOVIĆ (NK PONIKVE)

NAJBOLJI STRIJELAC: PAOLO BULIĆ (NK PONIKVE)

NAJBOLJI VRATAR: FRAN GALIĆ (NK PONIKVE)

  1. NK PONIKVE
  2. NK LOKOMOTIVA
  3. NK LUČKO
  4. NK JARUN
  5. NK ŠPANSKO
  6. NK MLADOST Buzin
  7. NK SESVETSKI KRALJEVEC
  8. NK TEKSTILAC RAVNICE

NAJBOLJI IGRAČ: MARO BUSKA-VIDAKOVIĆ (NK ŠPANSKO)

NAJBOLJI STRIJELAC: ANTONIO ČAČIĆ (NK PONIKVE)

NAJBOLJI VRATAR: IVAN PUĆO (NK LOKOMOTIVA)

 

Tagged under: ,
TOP